Intervista ekskluzive ju presin në PRIVE EXTRA (VIDEO)

By

Të shtunën më 2 Janar, ju pret Prive Extra.

Ju mund të ndiqni intervista ekskluzive dhe performance.

Personazhi i vitit Mozzik rrëfen shumëçka rreth famës, muzikës dhe jetës së tij personale.

Përveç tij, KIDDA ka për të thënë gjëra intersante vetëm në Prive Extra.

Mos harroni, në natën e tretë të Vitit të Ri, qëndroni para ekranit të Klan Kosova./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm