Karantina e shtyu Getinjon të bëjë këtë model qesharak të flokëve

By

Reperi nga Ferizaj, Getinjo së fundmi publikoi një projekt të ri i cili së bashku me videoklip u realizua në kushte karantine.

Getinjo shpesh herë bën shaka në llogarinë e tij në Instagram, e postimi i tij i fundit nuk ishte më ndryshe.

Në një foto që ai postoi shihet me një stil qesharak të flokëve ku shkruan, “Do fluturoj dhe të vi tek ty zemër.”

Postimi i tij u prit me shumë të qeshura nga kolegë dhe ndjekës në llogarinë e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm