Agon Amiga një baba i përkushtuar, shikoni si e ushqen djalin (FOTO)

By

Tashmë të gjithë e dini që Agon Amiga është bërë baba muaj më parë.

Reperi dhe bashkëshortja e tij Egzona me të cilën ka pasur edhe prishje në marrëdhënie, janë bërë prindër për herë të parë me një djalë.

Artisti akoma nuk ka postuar fotografi të plotë të fëmijës, megjithatë sot na tregoi se është një baba goxha i përkushtuar.

Agoni postoi një fotografi ku shihet pranë karrocës së djalit duke e ushqyer atë më qumësht.

‘Atkomthonobir’, ishte përshkrimi që reperi ia bëri imazhit./Prive.al

View this post on Instagram

#atkomthonobir

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on

Artikuj të ngjashëm