Detaji që ju ka ikur nga videoklipi i Rovena Stefës, kishte apo s’kishte…

By

Para pak ditësh, Rovena Stefa u rikthye me projektin e ri të cilin e ka titulluar ‘Jeta Jeta’.

Këngëtarja e cila për pak kohë i mungoi televizionit, erdhi me një pamje goxha seksi dhe pak më ndryshe se herët e tjera.

Mirëpo, ajo na bëri të dyshojmë nëse kishte apo s’kishte të brendshme në njërën prej skenave të klipit.

Më poshtë ua sjellim një fotografi e cila dëshmon se këngëtarja në fakt nuk kishte veshur të brendshme, mirëpo po ua sjellim edhe klipin për ta vlerësuar vetë ju…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm