Afrona ka një problem dhe këtë po e thotë hapur (FOTO)

By

Bukuroshja Afrona Dika hyn në grupin e fytyrave publike që shpesh ngjarjet në jetën private i reflektojnë në një mënyrë ose tjetrën në rrjete sociale.

Shpesh, mediat kanë krijuar lajm edhe mbi krizat e vogla e të tejkalueshme të saj dhe Bleros vetëm duke u bazuar nga postimet dhe veprimet e shpejta të modeles.

Si rrjedhojë, secili postim që bën lë përshtypjen se nuk është i rastësishën.

I tillë ka qenë edhe një së fundmi që shpalos më shumë mbi një problem të Afronës me njerëzit – dashurinë falso që ata i dhurojnë para syve.

‘Njerëz falso duke më shfaqur mua dashuri falso’ – deklaron në postimin e bërë Dika.
Po për kë mund ta ketë pasur vallë?! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm