Kujt i kërkon falje Adelina Ismaili dhe a po i futet politikës në 2020? (VIDEO)

By

Adelina Ismaili ka dhënë një intervistë ekskluzive në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtarja e famshme shqiptare, ka folur për jetën dhe karrierën e saj duke shpalosur shumë gjëra të cilat nuk i ka thënë ndonjëherë.

Përveç kësaj, ajo i kërkon falje dikujt publikisht dhe tregon nëse e ka në plan të hyjë në politikë gjatë vitit 2020.

Të gjitha mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm