Xhensila dhe Besi shkëlqejnë në setin fotografik para dasmës

By

Numërimi prapa ka filluar!

Tashmë na ndajnë vetëm pak orë deri në dasmën e shumëpritur e të shumëpërfolur të një prej çifteve ikonë në shoubizin shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku.

Në këtë periudhë, teksa shumë të tjerë mund të jenë në stresin e organizimit dhe sistemimit të gjërave në minutat e fundit, duket se këngëtarja dhe humoristi nuk po e çajnë kokën për këtë pjesë.

Dyshja kanë realizuar edhe një set profesional fotografik si ‘kartolinë’ përpara dasmës ku shkëlqejnë nën veshjet e Altar – Tiranë.

Xhensila dhe Besi kanë preferuar të publikojnë fotografitë në dy ngjyra duke i shtuar edhe më shumë veçantinë këtij seti.

Më poshtë imazhet e ndara në rrjete sociale./Prive.al/

Faleminderit… @renuarlocaj @ujvaraujvaraa @altar_official ? #lagodicomo#villacarlotta

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm