Afrona e bëri dikë të qajë?! (FOTO)

By

Bukuroshja Afrona Dika profilin e saj e ka të mbushur me foto të veshjeve dhe aktiviteteve të përditshme por në rrjedhë kronologjike ajo ka dëshmuar edhe diçka tjetër.

Thëniet që shkojnë përshtat me situatat ku gjendet kanë treguar shumë në postimet e saj, siç ishte bie fjala periudha e pas ndarjes nga Blero.

Por një postim i sotëm në rrjete sociale ka habitur jo pak ndjekësit e saj në Instagram.

Bukuroshja ka shpërndarë një shprehje në gjuhën angleze ku thuhet: ‘Të thuash të vërtetën dhe të bësh dikë të qash është më mirë se të thuash një gënjeshtër dhe ta bësh dikë të qeshësh’.

Nuk dihet saktë nëse Afrona këtë thënie të Paolo Coehlos e ka pasur të ndërlidhur me dikë në jetën e saj por duke pasur parasysh se rastet e tilla kanë qenë të shpeshta as kjo mundësi nuk përjashtohet. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm