Arbnora Ademaj zgjodhi nënën për parakalim në tapetin e kuq?! (FOTO)

By

Kemi pasur shumë raste kur yjet tona të show bizit kanë shkëlqyer në daljet e tyre publike, por prezantuesja Arbnora Ademaj këtë rradhë ka ditur të na befasoj me të vërtetë.

Ajo në mbrëmjen e ndarjes se çmimeve muzikore  “Zhurma Show Awards” ka zgjedhur per partner nënën e saj përderisa kanë shkëlqyer dhe janë dukur shumë bukur.

Arbnora edhe kësaj rradhe tregon për modestinë dhe dashurinë e pastër që ka ndaj nënës ndryshe nga shumë emra të njohur që hezitojnë nga komplekset të shfaqen në këtë formë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm