Zana Krasniqi thyen heshtjen: Shfaqet për herë të parë me fëmiun e dytë

By

Ishte mesi i muaji Qershor të vitit të kaluar kur Prive bëri publik lajmin që ikona e bukurisë Zana Krasniqi është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së dytë.

Nga ai moment, më nuk u kuptua asgjë për foshnjen që pritej të vinte në jetë për faktin se ish-Miss Universe Kosova nuk ishte bërë e gjallë në rrjete sociale që prej vjeshtës së vitit 2015.

E sonte në mbrëmje, më në fund Zana ka thyer heshtjen!

Ajo ka postuar një fotografi me fëmiun e dytë duke zbuluar gjithçka, nga gjinia e deri tek emri.

Pas djalit, Krasniqi është bekuar me një vajzë të cilën ka vendosur ta quajë Dua.

Zana mbetet po e njejta për nga bukuria të cilën duket se ia ka transmetuar edhe princeshës së vogël e cila në pak muaj pritet të mbush 1 vit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm