Afrona Dika i rikthehet me nostalgji kujtimeve të vjetra me Bleron

By

Padyshim që nga çiftet më të dashur dhe më të ndjekur janë Blero dhe Afrona Dika.

Çifti kanë shumë vite që janë bashkë e me 21 shtator të vitit që lamë pas ata edhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, me një dasmë të madhe në Shëngjin.

E së fundmi, Afrona ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj disa fotografi me Bleron që janë shkrepur para disa viteve.

Më poshtë mund të shihni fotot që ajo ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm