Sa i përket lidhjes me Keisin, Stresi ka diçka për të thënë

By

Keisi dhe Stresi janë një nga çiftet më të përfolura të shoubizit tonë.

Kjo për deklratat e tyre dhe lidhjes në distancë, por që dyshja gjithnjë gjejnë mënyrën për të na befasur.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai ndau një fotografi gjatë një bisede me video me Keisin.

Dyshja kishin vënë një filtër që i bënë ata të duken si bebe, dhe e gjitha kjo lidhet edhe me deklaratën që reperi ia ka bashkangjitur fotografisë.

“Kur u njohëm ishim të vegjël. Kaluam sfida, kaluam çdo gjë. Kaluam njerëz të lig kundërshtarë, por në fund këta nuk e dinë se ne jemi shok të ngushtë”, shkruan ai.

No description available.

Artikuj të ngjashëm