A kanë histori reale këngët e Encës? (VIDEO)

By

Enca ka qenë shumë aktive vitin e kaluar dhe njësoj ka premtuar të jetë edhe këtë vit.

Por, a kanë histori reale të gjitha këngët e saj?

Këtë na e thotë vet këngëtarja të shtunën në emisionin Prive në Klan Kosova ku tregon edhe shumë gjëra të tjera nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Mos harroni, të shtunën duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm