Kourtney Kardashian dhe Travis Barker mirëpresin fëmijën e parë së bashku

By

Kourtney Kardashian Barker solli në jetë këtë javë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Travis Barker, sipas dy burimeve pranë Kardashian Barker.

Kardashian Barker, e cila u martua me bateristin e Blink-182 vitin e kaluar dhe njoftoi shtatzëninë e saj në qershor, mirëpriti një djalë.

Çifti kishte dokumentuar luftën e Kourtney për të mbetur shtatzënë në serialin televiziv Hulu “The Kardashians”. Shfaqja ndoqi rrugëtimin e saj teksa filloi trajtimet IVF. Më vonë ajo njoftoi se e kishte ndaluar procesin dhe do ta linte planifikimin e saj familjar në duart e Zotit.

Në shtator, Kardashian Barker iu nënshtrua “operacionit urgjent të fetusit” dhe vlerësoi mjekët e saj për shpëtimin e jetës së foshnjës së saj.

“Si dikush që ka pasur tre shtatzëni vërtet të lehta në të kaluarën, nuk isha e përgatitur për frikën e nxitimit për një operacion urgjent fetal”, shkroi ajo në Instagram në atë kohë. “Unë nuk mendoj se dikush që nuk ka kaluar një situatë të ngjashme mund të fillojë ta kuptojë atë ndjenjë frike.”

Kardashian Barker ndan tre fëmijë të tjerë me ish-partnerin e saj, Scott Disick: Mason, 13; Penelope, 11; dhe Reign, 8.

Ndërsa Barker ka dy fëmijë nga martesa e tij e mëparshme me modelen Shanna Moakler: Landon, 20; dhe Alabama, 17.

Artikuj të ngjashëm