“Ka Seldi punë me Mimozën”: Kështu përgjigjet e dashura e këngëtarit

By

Sindi Cela, partnerja e Seldi Qalliut mbrëmjen që lamë pas ka realizuar një sesion me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj.

Sigurisht, pjesën më të madhe të interesimin e ka pasur pikërisht raporti me Seldin.

View this post on Instagram

A post shared by Cindycela (@cindycela)

Ajo ka treguar se për të, këngëtari është “së pari shoku më i mirë”. Bukuroshja 22-vjeçare ka zbuluar se me Seldin është njohur në një mbrëmje muzikore në Itali.

E një prej ndjekësve e ka pyetur pikërisht për Mimozën.

“Bëhesh xheloze për Seldin, mendon që ka punë prapë me Mimoza Shkodrën?” – është shprehur dikush.

View this post on Instagram

A post shared by Cindycela (@cindycela)

“E kisha një ndjenjë që do kishte pyetje të tillë. Jo nuk bëhem xheloze sepse është diçka që i përket të kaluarës së tij, kështuqë…” – ka qenë përgjigja e bukuroshes në Instagram.

Përkundër se kapitulli i ish-çiftit është përmbyllur, fansat nuk rreshtin së përmenduri Mimozën dhe Seldin bashkë dhe ky rast nuk përbënte përjashtim. /Prive.al

Mimoza Shkodra and Seldi Qalliu today gave to all the fans the nice news  that Friday evening they are engaged The couple is engaged in an intimate  ceremony with friends and relatives in Switzerland and recently shared some  exciting moments from family ...

Artikuj të ngjashëm