Vajzë apo djalë? Këngëtarja shqiptare pret…

By

Javë më parë, këngëtarja e njohur Gjira Kajtazi bëri të ditur se është sërish shtatzënë.

View this post on Instagram

my other half 🍕

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Pak pasi djali i saj Maël mbushi 1 vit, Gjira dha lajmin e bukur se në pak muaj, Maëli do jetë vëlla i madh.

View this post on Instagram

This lil man is going to be a big brother soon 💙😇👶

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

E me indikatorë të tjerë në rrjete sociale ku është mjaft aktive ajo ka zbuluar edhe gjininë e bebës.

Familja pritet të shtohet me një vajzë, pjesë për të cilën këngëtarja është pa dyshim më e lumtura.

View this post on Instagram

#ladiesnight 🌸😏😋

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Këto ditë të shtatzënisë, Gjira po qëndron në Kosovë përkundër situatës me pandeminë duke mos e humbur as këtë vit për të qenë pranë familjes dhe njerëzve të dashur të saj në vendin e origjinës. /Prive.al

View this post on Instagram

🍸

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Artikuj të ngjashëm