Çfarë raporte ka Aida me fëmijët e Naserit? (VIDEO)

By

Ka disa muaj që Aida Doçi dhe menaxheri i saj Naseri, janë martuar.

Edhe pse dyshja nuk zbuluan asgjë për publikun, ata festuan mes familjeve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, çifti i ra ka folur për dashurinë e tyre dhe për shumëçka tjetër.

Çfarë raporte ka Aida me fëmijët e Naserit dhe a është shtatzënë?

Shumë gjëra kuptoni në vjdeon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm