Alban Skenderaj publikon një fotografi të barkut të Miriamit (Foto)

By

Këngëtari Alban Skenderaj në llogarinë e tij në instagram ka publikuar një fotografi duke prekur barkun e Miriam Canit.

Në këtë imazh kantautori ka shkruar: “E adhuroj çdo ditë dhe më shumë Princeshën time të vogël”.

Çifti lajmin se do bëhen prindër e kanë ndarë përmes X Factor, ku informacionin e shpërndau Skenderaj./Prive.al

alban skenderaj

Artikuj të ngjashëm