Adrola Dushi nënë, po shiheni si shkëlqen në këtë imazh (FOTO)

By

Procesi i shtatzënisë, ka raste kur ka impakt në deformimin e trupit dhe shkakton shtimin e kilogramëve, të cilët mezi hiqen, apo-apo nuk largohen kurrë.

Por bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, nuk e ka pasur këtë problem.

Ajo ësthë nënë e një djali, por prapë gëzon një fizik fantastik, sikur të mos e kishte kaluar kurrë procesin e shtatzënisë.

Imazhi i fundit që ajo ka publikuar në Instagram, është sinonim i elegancës dhe sharmit.

E veshur në një fustan të bardhë me dekolte, Adrola po ashtu ka shfaqur këmbët e tonifikuara, ndërsa si gjithnjë, është me grimin minimal që mund të bëjë një grua. /Prive.al

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

Artikuj të ngjashëm