Ermal Fejzullahu publikisht i kërkon para borxh Sabriut dhe shuma qenka obobo…!

By

I ftuar këtë javë në rubrikën tashmë të famshme të Prive, “Qitja Pikën” Ermal Fejzullahu, na bëri të qeshim me batutat e tij të lezetshme.

Këngëtari i famshëm i ka përfunduar fjalitë e Prive këtë javë, ndërsa i pyetur se cfarë pret nga babai i tij, ai ka dhënë një përgjigje interesante.

Nga Sabri Fejzullahu, më ka rrit e më ka eduku edhe 50 mijë euro të m’i gjente këtë vit, do më shpëtonte”, ka thënë me shaka Ermali.

Intervistën e plotë të Ermalit mundta shihni më poshtë. 

Artikuj të ngjashëm