Adrola Dushi bashkëpunon me floktarin e Kim Kardashian

By

Kim Kardashian duket sikur nuk ka pasur kurrë një ditë të keqe flokësh në jetën e saj, por kush e ndihmon atë ta mbajë atë kështu?

Emri i tij është Chris Appleton dhe përveçse është mik me kliente të listës A, Kim K, ai është bërë një personazh i famshëm më vete. Dhe lista e klientëve të tij, e kaluara dhe e tashmja, është legjendare.

Ai tani ka lansuar edhe linjën e tij të produkteve për kujdesin e flokëve dhe ka bashkëpunuar me Adrola Dushin në sferën e  marketingut.

Shihni videon e mëposhtme. /Prive.al

@biglajmee #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #lajmeteditës #adroladushi #kimkardashian #chrisapletton ♬ original sound – BigLajme

Artikuj të ngjashëm