Ya Nina dhe Ledri vijnë me bashkëpunim

By

Një bashkëpunim si për të mbyllur në fund vit të suksesshëm në muzikë, Ledri dhe Ya Nina erdhën me një bashkëpunim.

Kënga e re titullohet “Narco” dhe është shoqëruar e videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm