“E ke yllin” – Votoni kandidatët e javës së dytë

By

Lada Elshani është fituesja e javës së parë në rubrikën “E ke yllin” në një garë të ngushtë.

Tashmë në javën e dytë të rubrikës më të re në Prive, votimet janë hapur.

Ndiqni katër konkurentët më poshtë dhe votoni për të preferuarin tuaj duke klikuar KËTU.

Sondazhi do mbyllet të Enjten në mesditë. /Prive.al

 

Garuesi i preferuar – E ke yllin – Java II

Albana Lami – Këngë moj
Fluart Hysenaj – Gocë pejane
Greta Azizi – Veq ti
Lauresa Selimi – Godet shpirtin
Created with QuizMaker

Artikuj të ngjashëm