Adrian Gaxha me Lindonin sjellin ‘Kalle’

By

Këngëtari Adrian Gaxha ka disa muaj që nuk ka sjellur projekt të ri muzikor, por kësaj pritje i erdhi fundi.

Gaxha ka përfunduar xhirimet e videoklipit më të ri. Edhe pse e kishte paralajmëruar se do vinte si solo artist ka ndryshuar mendje dhe vjen sërish me bashkëpunim.

Pas dueteve me Florianin, Adriani ka vendosur të sjell një projekt muzikor me një këngëtar tjetër.

Lindon Berisha është këngëtari që ka bashkuar forcat me Adrianin, teksa klipi ka marrë vulën e Entermedia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm