Aksidentohet Lora, motra e Mihrije Brahës (FOTO)

By

Dita e djeshme përbënte punë për këngëtaret Mihrije e Lora Braha.

Ato ishin të angazhuara për performanca por gjendja e Lorës nuk ishte si zakonisht.

Këngëtarja është aksidentuar duke pësuar thyerje në dy zona të dorës.

Sidoqoftë një gjë e tillë se ka penguar në punë dhe mbi të gjitha, disponimin, buzëqeshjen e këngëtares.

Të shkuara/Prive.al

Lora loqka me dorë t'thyme edhe atë në dy vena……urime 8 marsi…M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Artikuj të ngjashëm