Kjo mund të jetë shtëpia e re e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck (FOTO)

By

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po kërkojnë në treg për shtëpinë e tyre të re.

Të dy u panë të interesuar për një pronë në lagjen e famshme Beverly Hills në Los Angeles që kushton hiç më pak se 85 milionë dollarë.

Rezidenca monumentale e shtrihet në rreth 35,000 metra katrorë dhe përmban 12 dhoma gjumi dhe 24 banja, ndërsa një kompleks sportiv i brendshëm vjen i kompletuar me një unazë boksi, fushë basketbolli dhe pishinë, vetëm për të përmendur disa komoditete.

Për më tepër, një apartament nën çati me dy dhoma gjumi për të pritur mysafirët ndërsa garda e pronës gjithashtu ka dy dhoma gjumi. Shtëpia gjithashtu përmban një shtëpi kujdestare dhe ka vend për të parkuar një flotë prej 80 automjetesh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm