Skerdi u bë 30 vjeç, urimi i gruas së tij të bën të besosh në dashuri

By

Këngëtari i famshëm shqiptar gna Berati, Skerdi Ago, sot feston ditëlindjen e tij.

Krijuesi i hitit “Si Bugatti”, sot mbush 30-të vjet jetë dhe ka marrë urimin më të mirë të mundshëm nga bashkëshortja e tij, gazetarja e Klan Kosovës Vesa Rama.

View this post on Instagram

The love of my life…

A post shared by Vesa Rama 💍 (@vesaaarama) on

Duke publikuar një fotografi tipike të Skerdit, me atë kapelen ikonike që mbanë gjithmonë në kokë, Rama i shkruan atij se ndjehet e bekuar që e ka në jetë!

“Gëzuar ditëlindjen zemër… Çdo fjale e shkruar këtu nuk mjafton për te të treguar sa shume dashuri kam për ty♥️ Faleminderit qe ke ndryshuar jetën time për te mire, faleminderit per kujdesin, përkrahjen dhe mbi te gjitha faleminderit për dashurinë e sinqerte qe ma dhuron çdo dite🙏🏻… Ti je bekimi im, jeta ime😍 U bëfsh 100 zëri i shpirtit tim… Unë do te jem gjithmonë krah teje, ne te mire dhe ne te keq. Te dua me shume se çdo gjë ne bote”, shkruan Vesa.

Ndërsa përgjigja e Skerdit nuk mungoi, dhe e gjeni më poshtë:

 

Artikuj të ngjashëm