Me cilin politikan të Kosovës u takua mbrëmë Elvana Gjata?! (FOTO)

By

Një moment i veçantë duket të ketë qenë mbrëmja e kaluar për Elvana Gjatën.

Ajo ka befasuar nënën e saj me një darkë në një prej hoteleve më luksoze ku i pranishëm ka qenë edhe babai i këngëtares.

Megjithatë, koha e kaluar nuk ka qenë vetëm mes prindërve dhe Elvanës sepse nga një moment rastësor, këngëtarja e njohur ka takuar edhe Presidentin e Kosovës, z. Thaçi me të cilin ka shkrepur një fotografi.

I urojmë edhe 100 nënës së Elvanës! /PRive.al/

Artikuj të ngjashëm