Këngëtari shqiptar merr vaksinën anti-COVID dhe ironizon: “Çipi u instalua”

By

Fytyra publike e radhës që është inokuluar kundër COVID-19 është këngëtari, Mentor Haziri.

Ai publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në një nga qendrat e vaksimit në momentin e inokulimit.

Në postimin e tij ai ironizon edhe me teoritë konspirative mbi vaksinat duke shkruar, “Çipi u instalua”.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm