Adonisi ia kërkon publikisht Teutës ta ndryshojë këtë gjë tek vetja

By

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonis Morina, janë përballur me njëri-tjetrin me pyetje/përgjigje në emisionin NIN në Klan Kosova.

Në rubrikën “Haje ose Thuaje”, Krasniqi tregoi se cila dhuratë nga Morina nuk i ka pëlqyer asaj.

Bëhet fjalë për një bluzë të cilën Adonisi ia kishte blerë Teutës në Londër.

Mes tjerash, Adonisi kërkoi nga Teuta ta ndryshojë një gjë tek vetja.

Intervista e plotë e çiftit në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm