Jonida Vokshi bën një tatuazh minimalist por shumë kuptimplotë

By

Shumë shpesh njerëzit preferojnë të bëjnë tatuazhe për të shënuar kujtimet më të bukura në jetë.

Së fundmi edhe Jonida Vokshi ka bërë një tatuazh të ri që e ndau me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Tatuazhi i dedikohet vajzës së saj të vetme, dhe aktorja ka shkruar në dorë emrin e saj Emi.

Më poshtë mund ta shihni rezultatin e bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm