Fifi publikon pjesë nga dy këngët e reja!

By

Fifi ka qenë një nga artistet më produktive të vitit 2020, e me këtë ritëm do vazhdoj edhe në 2021.

Artistja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram copëza të shkurtëra nga dy këngë të reja.

“Maniac” dhe “Gjithmonë kthehesh” mbajnë titujt këto projekte të cilat janë të punuara nga Çelik Lipa.

Por cila duhet të dalë e para, këtë po e zgjedhin ndjekësit e saj duke komentuar në postimin e bërë./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Artikuj të ngjashëm