ADNAN JANUZAJ IMAZH I NEW BALANCE

By

Brendi i atleteve ‘New Balance’ ka lançuar kampanjën e re të marketingut, pjesë e të cilës është futbollisti shqiptar Adnan Januzaj. Kjo reklamë njihet si “New Balance Football” e përpos shqiptarit pjesë e saj janë bërë edhe emra tjerë të njohur si: Aaron Ramsey, Samir Nasri, Vincent Kompany, Marouane Fellaini, Jesus Navas dhe Fernando Reges. Januzaj luan për ekipin anglez Manchester United./Prive.al

Artikuj të ngjashëm