Big Mama me gjasë bëri videon më të mirë në përkrahje të profesorit

By

Këngëtarja Big Mama i është bashkëngjitur sfidës në rrjete sociale sa i përket përkrahjes për profesorin e bullizuar nga Vushtrria.

Këtë nuk e ka bërë vetëm por bashkë me atë që njihet si “doktori i VIP-ave”, Skerdin.

Video është realizuar në ambientet e klinikës së doktorit dhe një pjesë e ndjekësve e kanë konsideruar vallëzimin e grupit të Big-ut si “më të mirin që kanë parë në rrjet këto ditë”.

Të tjerë, kanë pyetur mbi arsyet pse është parë Bigu në klinikë? Tretmane të zakonshme apo ndonjë intervenim?

Mbetet të shihet /Prive.al

Artikuj të ngjashëm