ACTION BRONSON GATUAN PITE ME HALLËN E TIJ!

By

Reperi shqiptar që ka filluar të tronditë skenën amerikane ka një tjetër pasion përpos muzikës. Bronson është i dhënë shumë pas gatimit madje ka dhe emisione që tregon se si të gatuhet. E në këtë seri të recetave ka gatuar pite.

E për të përgatitur ushqimin e preferuar të shqiptarëve në ndihmë i ka ardhur halla e tij. Madje përmes kësaj video Action Bronson tregonte edhe teknikat e gatimit. Para pak dite reperi publikoi albumin ‘Mr Wonderful’ që po del të jetë i suksesshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm