Adelina Tahiri në festë: ‘Sikur të isha dorëzu me kohë, nuk do isha…’ (VIDEO)

By

Po vazhdon në Shkup festa para ardhjes në jetë të djalit të këngëtares Adelina Tahiri.

Pasi iu zbuluam përmes fotografive atmosferën dhe emrin e djalit, Prive.al ju sjell edhe një video nga fjalimi hyrës i këngëtares.

Ajo mes tjerash,për të parën herë rrëfen peripecitë e dashurisë për bashkëshortin e saj, Serjoza Markov.

‘Sikur të isha dorëzu me kohë, nuk do isha sot me bashkëshortin tim’ – deklaron mes tjerash këngëtarja.

Më poshtë, video e plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm