Edhe një projekt nga Bim Bimma dhe Taste 2

By

Bim Bimma dhe Taste 2 kanë paralajmëru një tjetër këngë bashkë.

‘MVK’ mbanë titullin projekti i cili publikohet nesër me fillim të orës 12:00.

Lajmi u bë i ditur nga vetë artistët përmes rrjeteve sociale.

Kuptimi i shkurtesës ‘MVK’ është ‘Mir’sevjen n’Kosovë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm