Adelina Tahiri ndan fotografinë më të bukur të djalit

By

Viti që kaloi ishte më i bukuri për Adelina Tahirin. Kjo pasi këngëtarja u bë nënë për herë të parë pasi solli në jetë djalin e saj Jonin, me bashkëshortin maqedon.

Pasi u bë nënë, Adelina i hapi Instagram të birit dhe nuk ndaloi së postuari fotografi të tij.

Sot, këngëtarja ndau një imazh shumë të ëmbël të tij.

Ajo etiketoi emrin e djalit të cilin e shoqëroi me disa emoji në formë të zemrës.

Kujt mendoni se i ngjan, Adelinës apo burrit të saj?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BsQvIP2nO-h/

Artikuj të ngjashëm