‘Ikja’ e Stines pasi u nda nga bashkëshortja (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Stine njoftoi përmes Instagramit për ndarjen e tij nga bashkëshortja me të cilën ka edhe fëmijë.

Këngëtari postoi një fotografi të saj me anë të cilës zbuloi se çifti i ka ndarë rrugët dhe se do ishin më mirë të ndarë, pa dhënë një arsye konkrete.

Pak ditë pas lajmit, Stine ka vendosur të kalojë pak ditë në anën tjetër të botës.

Artisti po pushon në Maldive dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Nuk dihet kush është shoqëruesi apo shoqëruesja e tij, megjithatë i urojmë pushime të këndshme./Prive.al

View this post on Instagram

GM from Another Side 🌊

A post shared by Stine (@stine_records) on

Artikuj të ngjashëm