Flori Mumajesi tregon emrin e personit i cili do të duhej të ishte shpallur personazhi i vitit

By

Flori Mumajesi është shpallur personazhi i viti nga Revista Class.

Këngëtari u shpreh falënderues për këtë gjë por sipas tij është një tjetër person i cili do të duhej ta merrte këtë titull.

Flori hyri në Instagram për t’i falënderuar të gjithë ata që e kanë votuar, por tha se Hoxhë Elvis Naçi, e meritoi të ishte i nominuar dhe fitues nga të gjitha portalet.

Më poshtë statusi i plotë i kënëgtarit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm