Zbulohet gjinia e bebes që do bëjë prindër Belkizen dhe Milot Rashicën

By

Në muajin Nëntor, Prive.al zbuloi për herë të parë se Milot Rashica do të bëhet baba pasiqë bashkëshortja e tij, Belkis Kera është disa muajshe në pritjen e ëmbël.

 

View this post on Instagram

My love❤️ @milotrashica7

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

View this post on Instagram

HAPPY NEW YEAR 2020🎉

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

Atëbotë, një detaj mbeti pa u zbuluar – gjinia e bebes.

 

E tashmë kur po afrohet koha që çifti të bëhen prindër, Prive.al ka zbuluar edhe këtë detaj.

 

Burime të sigurta pranë çiftit kanë zbuluar për portalin tonë se dyshja do të bëhen prindër të një djali. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm