Adelina Tahiri me urim të veçantë për djalin e saj

By

Adelina Tahiri sot shënon një ditë të rëndësishme në jetën e saj.

Sot pesë vite më parë ajo fitoi epitetin nënë, pasi ajo solli në jetë djalin e saj të cilin e pagëzoi me emrin Jon Markov.

Këngëtarja hyri në Instagram dhe përmes një postimi e uroi të birin për këtë ditë.

Gëzuar ditëlindjen jetë,” shkroi ajo.

Kujtojmë që javë më parë, Prive raportoi se Adelina dhe bashkëshorti i saj pas krizës disa mujore në martesën e tyre kanë vendosur që t’i japin një shans lidhjes së tyre.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm