Për disa tradhtia do të ishte padiskutim e pafalshme por jo edhe për Armina Mevlanin

By

Së fundmi, blogerja e famshme, Armina Mevlani bashkëbisedoi më ndjekësit e saj në Instagram, përmes pyetjeve e përgjigjeve.

Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse do ta falte tradhtinë, ndërsa Armina i ka dhënë përgjigjen e saj.

Përgjigjja e saj nuk ishte një “JO” e prerë dhe një ndarje definitive me personin e zemrës.

“Mendoj jeta dhe njeriu është shumë kompleks, tradhëtia jo gjithmonë është mungesë dashurie dhe vjen për shumë arsye. Varet nga rrethanat, do ulesha dhe do flisja me partnerin për të kuptuar “përsenë” dhe nëse nuk më bind nuk do e falja. Ka dhe raste që mendoj që duhet falur”, shkruan ajo.

Mevlani prej vitesh është në një lidhje me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm