Adelina kthehet në Zvicër?

By

Muajt e fundit e gjetën këngëtaren Adelina Ismaili vetëm në Kosovë.

E angazhuar në serialin ‘O sa mirë’ e pastaj edhe në realizimin e projektit ‘T’iqja’ që e riktheu në skenë, me Valin dhe Uliksin në krah, këngëtarja s’kishte pse të ishte vazhdimisht në lëvizje mes Kosovës e Zvicrës.

Por, ca ditë pushimesh në atë që njihet si shtëpi e dytë,shtetin helvetik janë të nevojshme.

Familja është bërë bashkë në Zvicër sërish, siç edhe ka lënë të kuptohet një fotografi e postuar nga Adelina në rrjete sociale nga shëtitjet në liqen.

Të mrekullueshëm,apo jo? /prive.al

Home sweet home❤️❤️

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm