Prive zbulon: Mërgim Mavraj në lidhje, kush është bukuroshja që i vodhi zemrën?

By

Për jetën e tij private flitet fare pak.

Ndonëse aktiv në rrjete sociale ku ndan detaje nga përditshmëria e tij dhe familja, futbollistin Mërgim Mavraj nuk e kemi parë krah një femre.

Sidoqoftë, kjo s’do thotë që nuk ka pasur risi në këtë pjesë.

Tash e një kohë të gjatë,futbollisti është në një lidhje me një gjermane.

‘Raporti i tyre ekziston që disa vite’ – i ka thënë burimi në fjalë Prive.al.

Ne kemi arritur ta sigurojmë edhe një foto ekskluzive të çiftit, të cilën ua sjellim më poshtë. Lajm jo shumë i mirë ky për fanset e futbollistit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm