Luana Vjollca nis një biznes të ri vetëm për femrat

By

Duket se puna si prezantuese dhe si këngëtare nuk po i mjafton, Luana Vjollcës.

Ajo ka vendosur të merret edhe me diçka tjetër.

Përmes një postimi në Instagram, Luana bëri me dije se nga sot e tutje, femrat do të kenë mundësinë ta kenë fustanin njësoi me prezantuesen.

‘SURPRISE!!! 💥💥💥💥 Kam menduar qe disa nga ju, femrat qe me frymezoni cdo dite, te keni dicka timen, njesoj me mua. Pas shume e shumee kerkesave per kete fustan mendova tjua ofroj mundesine per ta pas dhe ju nje te tille. 
Klikoni ne linkun ne bio ose ne instastory per ta porositur online.
(Sasia e limituar)
ëëë.luanavjollca.com’, ka shkruar moderatorja nën postimin i cili mori mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive.

Kjo ndodhi pas shumë kërkesave që pati Luana për fustanin e zi me xixa.

Artikuj të ngjashëm