Çfarë thotë Kallashi për Adelina Ismailin ?! (FOTO)

By

Vallëtarja super e famshme Donjeta Kosumi, e njohur për publikun si ‘Kallashi’ jo rrallë herë provokon mediat dhe opinionin e gjerë me fotot e vallëzimet e saj në të cilat shfaqë asetet e saja.

Mëngjesin e sotëm ajo ka zgjedhur të na befasoj ndryshe e të na tregoj një detaj të panjohur për ne, diçka që nuk ka treguar më parë, atë se kë cilëson ajo si femër model e që duhet ndjekur.

Kallashi në llogarinë e saj në Instagram publikoi një foto të këngëtares Adelina Ismaili duke mos lënë ndonjë përshkrim për të, e mendja e secilit prej nesh shkon tek ajo që Donjeta është fanse e Adelinës  dhe njejt sikur shumica e artistëve e konsideron atë si ‘Divë’  të estradës shqiptare. /Prive.al/

kallashi

Artikuj të ngjashëm