Adelina Ismailit Vali e Uliksi i bëjnë befasi, ja dhurata e shtrenjtë që mori (FOTO)

By

Kush s’i do befasitë e këndshme? Epo, s’besojmë se ka njerëz të tillë.

E në këtë mes hyn dhe diva shqiptare Adelina Ismaili, e cila ka marrë një surprizë tejet të këndshme nga bashkëshorti i saj Vali dhe sigurisht, bebushi i ëmbël Uliksi.

Këngëtarja e cila jeton në Zvicër, është bërë pronarja e një dhurate të shtrenjtë të markës Loubotin, mirëpo aty nuk dihet saktë se çfarë ka ngase Adelina ka vendosur që ta lërë në imazh vetëm pakon.

Por një dhuratë e këtij brendi të famshëm botëror, shpesh kapë çmimet treshifrore e jo çdokujt ia përballon xhepi një të tillë.

Ismaili ka publikuar në profilin e saj në Instagram një imazh, ku shihet karroca e të birit, ndërsa ka prezantuar edhe pakon e dhuratës së shtrenjtë duke mos e shfaqur se çfarë është. /Prive.al

Ai momenti kur babi&baby i bëjnë mamit befasi ?

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm