Flori e Klajdi, nesër me këngë të re

By

Siç është paralajmëruar, Flori Mumajesi do t’i rikthehet Këngës Magjike duke e përmbyllur fazën e parë.

Në të fundit javë të prezantimeve,nesër ai do të interpretojë për herë të parë këngën e tij më të re.

Kësaj radhe, Flori nuk do jetë vetëm por në duet me Klajdin, kolegun e tij nga “Threedots”.

Projekti titullohet “E para” dhe sigurisht,do jetë pjesë e kategorisë “BIG”.

Nesër nga ora 18:00 në “E diela shqiptare”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm