Fjolla Morina gjoks shpërthyes në këtë imazh të ri (FOTO)

By

Këngëtarja Fjolla Morina njihet format e saj bombastike dhe një stil tejet ekstravagant.

Ajo ndodhet që disa ditë  në Dubai, larg Prishtinës dhe projekteve të saj.

Morina është bërë imazh i një marke fustanesh, e ka pozuar për firmën duke prezantuar fustanet e mbrëmjes.

E me këtë imazh të Fjollës, brendi i veshjeve do ketë goxha punë ngase këngëtares i rri tejet bukur fustani, ndërsa gjoksi i saj është shpërthyes në këtë dekolte për të cilën mund të thuhet se është e ekzagjeruar. /Prive.al

HOT FALL WINTER 17-18 @mrrex_fashion

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

HOT FALL WINTER 17-18 @mrrex_fashion

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm